2 stycznia 2015

Rok 2015

"Życie człowieka jest zbiegiem ko­loro­wych plam na płótnie cza­su. Zro­zumiane tyl­ko dla nas, z przesłaniem na pożegnanie."

Cześć wszystkim,
Wczoraj rozpoczął się Nowy Rok. Miło wspominam ubiegły. Wydarzyło się w nim wiele rzeczy, które zapamiętam do końca życia. Przyznam szczerze, że boję się tego co przyniesie 2015. Już teraz, na starcie wiem, że w moim życiu zajdzie wiele zmian. Egzaminy, pożegnanie, a potem nowa szkoła, internat to będzie pierwszy, duży krok w stronę dorosłości. W sumie każdy rok popycha nas w tą stronę. Ale tym razem będzie to jak przepaść. Mam jednak nadzieję, że za rok również z uśmiechem będę mogła wspominać miło ten czas, który z perspektywy kilku dni wydaje mi się ciężki do przeżycia. Wydaje mi się, że jestem konserwatystką i nie lubię zmian. To znaczy, nie aż tak wielkich. Chociaż nie ukrywam, że mam nadzieję na wiele nowych przygód. I oświadczam, że przyjmuje wszystkie wyzwania. Mam wiele postanowień, zresztą jak co roku. Nie jeść słodyczy! Ćwiczyć! Być miła! Spędzać więcej czasu z rodziną! Nie poddawać się! Walczyć z wadami! Nie marnować czasu!
Chyba każdy, a przynajmniej większość osób może tak wymieniać bez końca rzeczy, które chciałoby zmienić. Nie jest to niestety łatwe, a zapał często mija wraz z kilkoma dniami, tygodniami roku. Tylko najwytrwalsi wygrywają. Trzeba więc postarać się udowodnić to, że jesteśmy silni nie tylko światu ale też sobie. Do moich postanowień dojdą drobnostki dotyczące bloga. Zdobyć większą ilość prawdziwych obserwatorów! Dodawać regularnie posty! Pisać ciekawie! Zainteresować Was! Mam nadzieję, że nie stracę zapału. Chociaż u mnie nie jest to nowością. Wiele rzeczy zaczynam i wielu nie kończę. Umiem wszystko po trochu. Często nachodzi mnie ochota, żeby rozwinąć jakąś zaczętą pasję. Mówię sobie, że wystarczy chcieć. Wtedy jest jak zwykle. Rozwijam przez kilka dni, a potem odstawiam. Zwykle powodem tego jest szkoła i ogólny brak czasu. Ale przecież nie można się tak ciągle tłumaczyć! Podobno dla chcącego nic trudnego! :)
Życzę Wam, żeby Nowy Rok przyniósł Wam wiele sukcesów i przygód. Żebyście sprostali wyzwaniom, jakie napotkacie na Swojej drodze.
Mój rok <3

5 komentarzy:

 1. świetny mix i całe podsumowanie roku 2014 ;3
  zapraszamm ♥
  http://madeline-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne podsumowanie roku :)) Oby ten był jeszcze lepszy

  http://maadeleinefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń