25 maja 2015

HannibalCześć wszystkim,
Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie opowiedzieć Wam o jedynym serialu, jaki oglądam. Jak już zdążyliście zauważyć, jest nim Hannibal. Obejrzałam dopiero kilka odcinków, ponieważ o serialu dowiedziałam się  kilka dni temu. Jestem w nim zakochana, nigdy nie widziałam lepszego! Przewyższa nawet modę na sukces. Nie chcę Wam zdradzać fabuły, chociaż niektórych aspektów można się domyśleć. (kanibalizm, serial detektywistyczny) Dodam, że według mnie jeden z głównych bohaterów o imieniu Will jest bardzo przystojny.
Chcę jeszcze napisać namiastkę posta o tematyce życiowej. Zawsze gdy obejrzę jakiś film, bądź serial nie potrafię wrócić do rzeczywistości. Jest mi źle, wpadam w dziwny nastrój, którego nie potrafię opisać. Zastanawiam się nad sobą i swoim życiem, nad wadami, nad tym co muszę w nim zmienić. Jeżeli oglądam film, w którym ktoś umiera- wczuwam się w jego sytuację i sytuację jego bliskich. Jeżeli ktoś ma jakieś problemy, jest chory także mi to towarzyszy. Często też wpadam w stan rozmarzenia i myślę, że też chciałabym przeżyć taką chwilę, czy miłość. Powiem szczerze, że jest to jedno z najgorszych uczuć, jakie doświadczam. Zastanawia mnie fakt, czy tylko ja przechodzę przez to po każdym seansie? Napiszcie w komentarzach czy odczuwacie coś podobnego :)

5 komentarzy:

 1. Nie slyszalam nigdy o tym serialu. Ale powiem Ci, ze zachecilas mnie do obejrzenia! :)

  Blog z artystycznymi i profesjonalnymi sesjami zdjeciowymi. :)
  Nowa sesja zdjeciowa- HORSE
  http://moooneykills.blogspot.com/2015/05/horse.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy o nim nie słyszałam. Fajnie, że go przedstawiłaś :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominacja do LBA padła właśnie na Ciebie :) Więcej informacji na http://takaopcja.blogspot.com/2015/06/lba-liebster-blog-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiłaś mnie tym serialem :D Mimo iż nie przepadam za serialami, to z chęcią obejrzę ;))

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń